Ogłoszenia ofertowe (zakupowe)

Na tej stronie publikujemy informacje o ofertach na zakupy towarów i usług, które można składać naszej firmie.

Oferty na nasze ogłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Przy wyborze będziemy się kierowali  się nie tylko ceną i terminem realizacji, ale również innymi merytorycznymi propozycjami istotnymi dla otrzymania przez nas profesjonalnego i oczekiwanego przez nas rozwiązania.

Ogłoszenia są publikowane w kolejności chronologicznej (starsze przesuwane są w dół strony). Ogłoszenia na które już wybraliśmy oferenta będą opatrzone klauzulą: "TEMAT ZAMKNIĘTY" i wówczas prosimy już nie przysyłać w odpowiedzi na na takie ogłoszenie żadnych swoich propozycji. Udzielamy również wyjaśnień formalnych i merytorycznych w zakresie opublikowanych przez nas ogłoszeń, tj. odpowiedzi na zapytania składane do nas w formie elektronicznej na wyżej podany adres e-mail, a także telefonicznej (tel. kom.: 602-747750).

Ogłoszenie PB/003

Drukuj

*** TEMAT ZAMKNIĘTY ***

Poszukujemy wykonawcę multimedialnej angielskojęzycznej prezentacji dotyczącej naszego produktu o nazwie kalorymetr do pomiaru ciepła spalania, na temat którego informacje można znaleźć na stronie: www.kalorymetry.pl.

Szczegółowsze informacje nt. naszych oczekiwań w zakresie prezentacji udzielamy na zapytania e-mailowe lub telefoniczne.

Oferty wraz z ceną przesyłać na adres e-mail podany u góry strony. 

Ogłoszenie PB/002

Drukuj

*** TEMAT ZAMKNIĘTY ***

Poszukujemy wykonawcę tłumaczeń angielsko- i niemieckojęzycznych materiałów techniczno-ofertowych dotyczących naszego produktu o nazwie kalorymetr do pomiaru ciepła spalania, na temat którego informacje można znaleźć na stronie: www.kalorymetry.pl.

Oferty wraz z ceną przesyłać na adres e-mail podany u góry strony. 

Ogłoszenie PB/001

Drukuj

*** TEMAT ZAMKNIĘTY ***

Firma poszukuje wykonawcę projektów graficznych oraz wydruków plakatów i ulotek przeznaczonych do zareklamowania naszego produktu jakim jest kalorymetr do pomiaru ciepła spalania. Plakaty mają być wydrukowane w formacie A0 a ulotki w formacie A4. Informacje o tego typu wyrobie można uzyskać na naszej stronie www.kalorymetry.pl.

Oferty wraz z ceną przesyłać na adres e-mail podany u góry strony.