Nowy tester - CAR-LOG

Niebawem w ofercie handlowej firmy PRECYZJA-BIT pojawi się kolejny tester diagnostyczny elektronicznych układów samochodowych. Jest to urządzenie produkcji amerykańskiej.

Dzięki temu firma z Bydgoszczy stała się przedstawicielem kolejnej firmy specjalizującej się w produkcji tego typu przyrządów. PRECYZJA-BIT, która reprezentuje w naszym kraju interesy takich firm jak ATAL Actia Group i Shenzhen Launch Computer Co., NexTech, została również przedstawicielem firmy ToolRama. Świadczy to o zaufaniu tych producentów do polskiej firmy, której na rodzimym rynku motoryzacyjnym nie trzeba specjalnie przedstawiać. Pozwala to na stwierdzenie, że PRECYZJA-BIT stała się na krajowym rynku wiodącą firmą w zakresie wyposażenia w diagnostyczne przyrządy do samochodowych układów elektronicznych.

CAR-LOG

Najnowszym przyrządem w ofercie PRECYZJI-BIT jest nowoczesny tester diagnostyczny CAR-LOG. Obsługuje on następujący zakres marek: Grupa VW, Mercedes, BMW, Volvo. Zaletą tego urządzenia jest możliwość obsługi diagnostycznej praktycznie wszystkich układów elektronicznych pojazdu. Urządzenie czyta i kasuje kody usterek (kody usterek podawane są w postaci cyfrowej oraz w postaci opisu słownego), odczytuje parametry rzeczywiste. Posiada również możliwość wykonywania nastaw początkowych (adaptacji).

Czynnikiem przemawiającym na korzyść tego urządzenia jest fakt posiadania bardzo aktualnego oprogramowania. Obsługuje dla wymienionych marek modele wyprodukowane do końca 2000 roku. Całość urządzenia (tester, komplet łączników) umieszczona jest w przewidzianej specjalnie dla niego walizce, co umożliwia jego przenoszenie bez przemieszczania się elementów wyposażenia. Istnieje możliwość zakupu tego urządzenia modułowo tzn. wybierając każdą z wymienionych marek osobno. Daje to możliwość rozszerzania zakresu możliwości przyrządu w miarę jego amortyzacji, co w dzisiejszej trudnej rzeczywistości rynkowej jest bardzo ważne.

CAR-LOG
Wkrótce na naszych stronach znajdzie się dokładny opis tego testera.

Cena tego urządzenia w kompletnej wersji wynosić będzie około 15000 zł+VAT, lecz pierwsze, promocyjne egzemplarze, będą kosztować tylko 12990 zł+VAT.